RZEŹBA RĄK – TRICEPSY!

RZEŹBA RĄK – TRICEPSY!

RZEŹBA RĄK – TRICEPSY! 300 450 FitNow - treningi personalne

Zmaksymalizuj wydajność treningów;Trenując tricepsy ważne jest, by utrzymać stałe napięcie przez całą serię tak, by zmaksymalizować wydajność treningów. Niesamowicie łatwo jest oszukiwać trenując tricepsy, więc staraj się maksymalnie skupić na pełnym ich zaangażowaniu przez całą serię, by uzyskać pożądane wyniki. Ćwiczenia przedstawione poniżej skupiają się na utrzymaniu stałego oporu i stabilnej postawy, by osiągnąć doskonały trening tricepsów.
A jaki jest lepszy sposób na dodanie odrobiny czynnika WOW w letniej sukience bez niż pokazanie naprężonych i stonowanych rąk!
Wiem, wiem…
To wszystko wydaje się jeszcze odległe, ale by pozbyć się skrzydeł nietoperza, musisz zacząć trenować. Myślę, że nadszedł czas, by przestać gadać i zacząć pracować nad przemienieniem wiszącej skóry w coś wspaniałego. Połączenie treningu ze zdrowym jadłospisem i kilkoma sesjami kardio HIIT tygodniowo, wyrzeźbi i napręży nietoperze skrzydła w piękną, tricepsową podkowę…
Poniżej znajdują się ćwiczenia, które zalecam:

Wyciskanie „Francuskie” To wspaniałe ćwiczenie izolacyjne tricepsów. Ale nie traktuj nazwy dosłownie – nie upuszczaj sobie obciążenia na głowę, proszę! By wykonać to ćwiczenie, możesz użyć sztangi lub hantli.
Połóż się płasko na ławce lub na macie na podłodze. Jeśli korzystasz ze sztangi, rozstaw na drążku ręce mniej więcej na szerokość ramion. Pamiętaj, by twoje ręce były wyprostowane w powietrzu, a sztanga nad twoją klatką piersiową. Trzymając nadgarstki prosto, ugnij ręce w łokciach, obniżając obciążenie w stronę czoła. Unieś sztangę do pozycji początkowej i napnij tricepsy. Jeśli korzystasz z hantli, zastosuj neutralny chwyt (spodnie części dłoni skierowane ku sobie). Wykonaj 3 serie składające się z 15-20 powtórzeń.