PROPORCJONALNA SYLWETKA…

PROPORCJONALNA SYLWETKA…

PROPORCJONALNA SYLWETKA… 1550 650 FitNow - treningi personalne

Kobiety potrzebują siły górnych partii ciała, by skutecznie funkcjonować w życiu codziennym. Każda z was musi dźwigać ciężkie przedmioty, zajmować się dziećmi, pracować i być samodzielną.
Trening górnych partii ciała wspomaga nie tylko lepszy wygląd, ale również będziesz w stanie lepiej sprostać wymaganiom stawianym przez pracę i szereg obowiązków.
Wszystko czego potrzebujesz na początek to zestaw gum (LoopTraining) lub hantli i podstawowy sprzęt na siłowni. Jeśli trenujesz z hantlami, zacznij od stosunkowo ciężkich hantli, lecz tak, byś była w stanie wykonać wyciskanie w pionie. Zwykle dobre na początek są 4-5kg hantle.

 Ćwiczenie serii powtórzeń
 Podciąganie się na drążku 3 15-12
 Wiosło sztangą w opadzie tułowia 3 15-12
 Arnoldki 3 15-12
 Wiosło hantlami w leżeniu przodem na ławce skośnej w górę 3 15-12
 Unoszenie ramion w przód 3 15-12
 Przeciwne rozpiętki z hantlami w opadzie tułowia 3 15-12

Podciąganie się na drążku to kluczowe ćwiczenie jeśli chodzi o rozwój kształtnych i silnych pleców. Jeśli nie jesteś w stanie wykonać klasycznej wersji, spróbuj powtórzeń negatywnych (podskakujesz i powoli opuszczasz się w dół) lub PODCIĄGANIA SIĘ Z GUMĄ.
Jeśli mimo wszystko nadal masz problemy z ukończeniem 10 powtórzeń, spróbuj zaczepić gumę o jakiś wysoki obiekt i stojąc wykonywać ściąganie gumy do klatki KLIKNIJ TUTAJ.
Nie bój się zwiększać obciążenia, gdy tego potrzebujesz, by zbudować siłę. Pracuj nad pompkami i podciąganiem się. Czasami dojście do momentu, gdy będziesz w stanie wykonać pełen trening ze standardowymi pompkami i podciąganiem bez gumy, może trwać nawet rok, lecz oba te ćwiczenia są konieczne by osiągnąć figurę, której pragniesz.