FIT SUPERMAMY…

FIT SUPERMAMY…

FIT SUPERMAMY… 1550 650 FitNow - treningi personalne

Joanna Swaworska Matka czwórki dzieci
Podaj przykład. „Jako matka czwórki pięknych pociech mogę być przykładem zdrowego stylu życia i stosowania czystej diety dla moich dzieci. Mój mąż jest nie tylko kulturystą, ale również trenerem personalnym. Dzięki temu nasze dzieci zawsze rozumiały czym jest czysta dieta i aktywny wypoczynek.”
Naucz rodzinę dobrych nawyków i wypełnij lodówkę pełnowartościowymi pokarmami. „Jemy dużo zdrowych białek, węglowodanów i tłuszczów. Uczenie moich dzieci różnic pomiędzy zdrowymi posiłkami zawierającymi odpowiednie makroelementy, jest dla mnie ekscytujące, ponieważ wiem, że będzie to mieć długofalowe korzyści w ich życiu i zmniejszy późniejsze problemy zdrowotne. Jak na razie lubią moją kuchnię.
Spraw, by fitness był rodzinną zabawą. „Czwórka naszych dzieci jest bardzo aktywna i chętnie biorą udział w zajęciach sportowych. Nasza 15-letnia córka uwielbia trenować ze swoim tatą na siłowni i zawsze jest gotowa wyskoczyć ze mną na kardio! Dzieci są niesamowitą motywacją, dają nam wsparcie i zachętę szczególnie, gdy trenujemy do zawodów! Odnalezienie równowagi pomiędzy fitnessem, a życiem rodzinnym przyszło nam bardzo łatwo, oboje z mężem kochamy swoje dzieci i wspólne spędzanie czasu, a przede wszystkim ruch i sport!

Justyna Tarnowska Świeżo upieczona mama
Zachowaj prostotę. „Nauczyła mnie tego moja mama i okazuje się, że perfekcyjnie wpisuje się to w moje życie pracującej mamy. Zachowaj prostotę. To wspaniała mantra, która pomoże ci przebrnąć przez codzienność. Na przykład obiady rodzinne są bardzo ważne, lecz trudno utrzymać je jako codzienną tradycję, jeśli oboje z rodziców pracują do późna. Przynoszenie jedzenia z restauracji nie zawsze jest najzdrowszym wyborem i może stać się kosztowne. Czasem nawet wycieczka po zakupy po długim dniu może okazać się trudnym zadaniem. Zamiast tego:

  • Staraj się wypełnić lodówkę mrożonymi warzywami i chudym mięsem
  • Wymieszaj warzywa w dużej patelni, dodaj oliwę z oliwek i smaż „saute”. Mięso przygotuj w formie smażonej, grillowanej lub pieczonej. Podaj z pełnoziarnistym makaronem.
  • Połączenie sosu pomidorowego z indykiem pieczonym może być doskonałą alternatywą sosu Bolognese!

Takie dania sprawią, że dzieci będą szczęśliwe, a fakt prostoty przygotowania pozwala trzymać je dłuższy czas w zamrażarce i serwować w dowolnej chwili, gdy nie będziesz miała czasu lub ochoty gotować.”

Beata Pieniążek Świeżo upieczona mama
Spraw, by fitness stał się zabawą. „Jako świeżo upieczona mama, jestem bardzo podekscytowana możliwością nauczenia mojego synka wszystkiego co wiem o zdrowiu i fittnessie. Najważniejsze to zaszczepić w nim poczucie zabawy w sporcie! Najlepszym sposobem nauczania jest dawanie przykładu. Równoważenie aktywnego życia z wychowywaniem dzieci, karierą i wszystkimi innymi wymogami dzisiejszego świata może być trudne, ale tam gdzie jest dobra wola, znajdzie się i sposób!