CROSSFIT – TEŻ DLA KOBIET!!!

CROSSFIT – TEŻ DLA KOBIET!!!

CROSSFIT – TEŻ DLA KOBIET!!! 300 451 FitNow - treningi personalne

1. Nauczenie się nowych ćwiczeń jest zawsze wyzwaniem, dzięki czemu treningi są świeże i ekscytujące. Spacer po bieżni pochyłej 30 minut dziennie, pięć razy w tygodniu? Nie, dziękuję. Jest wiele ciekawszych (i bardziej produktywnych) ćwiczeń do wykonania.

2. Wzmacnia tułów (bez wykonywania 200 ćwiczeń brzucha dziennie). CrossFit zawiera tak wiele ćwiczeń złożonych, które nawet jeśli nie jest to Twoim celem, zawsze będą wzmacniać siłę tułowia. Tak więc, kiedy już zrzucisz warstwę tłuszczu (jeśli takową posiadasz), wszyscy zobaczą świetnie wyrzeźbiony brzuch.

3. Spala kalorie jak szalony. Jest nie tylko wyczerpujący, ale także wprowadzi Cię na zupełnie nowy poziom redukcji tkanki tłuszczowej. Treningi CrossFit sprawią, że Twoja figura będzie idealna.

4. Staniesz się silna, mocna, zbita. Chodzi tu o wyrzeźbione, atletyczne, spalające tłuszcz mięśnie. Nie wierzysz? Przekonaj się sama.

5. Poczujesz się jak króliczek Energizer. Wydaje Ci się, że to dziwne, że ciężki trening dodaje energii? Przecież każdy rodzaj treningu sprawia, że stajesz się sprawniejsza, silniejsza i masz więcej energii. CrossFit nie jest wyjątkiem.

6. Zwiększa pewność siebie na siłowni. Czy Ty też, jak większość kobiet, odczuwasz lęk lub niepewność przed wejściem do „męskiej strefy” na siłowni? Wiesz, tam gdzie są te wszystkie sztangi i talerze. Gdy zaciśniesz zęby i przebrniesz przez kilka cięższych treningów CrossFit, już nigdy nie odczujesz tej niepewności.

7. Zwiększa także pewność siebie poza siłownią. Jeśli skończysz z sukcesem morderczy program treningu CrossFit, poczucie samospełnienia przeniesie się na życie codzienne. Tak dzieje się u większości kobiet. Gdy uda Ci się po raz pierwszy wykonać przysiad z ciężką sztangą na barkach – sama przekonasz się jakie to uczucie. Mogę jedynie zapewnić Cię, że słowo „satysfakcja” – nie określa dobrze tego co wtedy odczujesz.

8. To inwestycja na przyszłość. Żadna kobieta nie chce cierpieć przez problemy związane z gęstością kości, gdy skończy 50 lat. Każda chce, aby poziom jej sprawności fizycznej powrócił jak najszybciej do stanu normalnego, gdy urodzi dziecko. Każda także chce czuć się silna i sprawna po czterdziestce, pięćdziesiątce, czy sześćdziesiątce. Jeśli Ty także, to teraz jest najlepszy czas, by w siebie zainwestować.

9. LINKI DO ARTYKUŁÓW Z TRENINGAMI CROSSFIT;
– http://www.fitnow.pl/pl/nowinki/5-zabojczych-wod
– http://www.fitnow.pl/pl/nowinki/pasja-crossfit
– http://www.fitnow.pl/pl/nowinki/program-treningowy-numer-jeden