BRZUCH – CIĘŻKA PRACA…

Maksymalnie podkręć metabolizm!

piątek, 23 czerwca 2017

Wypracowanie płaskiego, wyrzeźbionego brzucha jest jednym z najtrudniejszych celów do osiągnięcia w treningu fitness. Nie tylko musisz dobrze rozwinąć mięśnie, ale także ilość tkanki tłuszczowej w organizmie musi zejść do bardzo niskiego poziomu...

Sekret tkwi w połączeniu… By osiągnąć płaski, szczupły brzuch, który doskonale zaakcentuje twoje kształty, musisz połączyć ćwiczenia siłowe mięśni brzucha z treningami siłowymi całego ciała, dodatkowo z kardio oraz dietą. Dzięki temu będziesz podwajać wyniki, które osiągnęłabyś wykonując jedynie ćwiczenia siłowe na mięśnie brzucha.
Nie zapomnij o czasie na odpoczynek. Jeśli czujesz się bardzo zmęczona, w porządku, zrób sobie 10-15 sekund przerwy pomiędzy ćwiczeniami. Poprawna forma ćwiczeń jest niezbędna, by zaangażować wszystkie włókna mięśniowe.
Łatwo zapomnieć o izolacji brzucha i wykorzystać barki, bicepsy, a nawet nogi, by pomóc sobie w ćwiczeniach. Skoncentruj się na rozluźnieniu wszystkich mięśni, które nie są bezpośrednio wykorzystywane w ruchu.

Trening; Staraj się wykonać 15-20 powtórzeń każdego ćwiczenia brzucha. Ćwiczenia kardio wykonuj przez 1 minutę. Twoim celem jest utrzymanie wysokiej intensywności treningu przez cały czas jego trwania.
Wykonaj pełen obwód, odpocznij przez 2-3 minuty, a następnie zrób go drugi raz. Pełen trening powinien trwać około 15 minut.
Wykonuj go na koniec swojej standardowej sesji podnoszenia ciężarów lub w oddzielne dni. Postaraj się robić jeden dzień odpoczynku pomiędzy sesjami tego treningu. Idealną opcją byłoby wykonywanie go w dniach wolnych od regularnej rutyny treningowej.

1. Seria Łączona
powtórzeń
Allachy z gumą   15-20
Burpees   max w 1 min

2. Seria Łączona
powtórzeń
Taczka z PowerWheel   15-20
Raczkowanie   max w 1 min

3. Śeria Łączona
powtórzeń
Brzuchy z gumą w tyle   15-20
Wspinaczka górska   max w 1 min

4. Seria Łączona
powtórzeń
Rosyjskie obroty z piłką lekarską
  15-20
Sprinty z gumą   max w 1 min

4. Seria Łączona
powtórzeń
Mostek w podporze na łokciach
  1 min
Brzuszki na bossu    15-20 na stronę


Gumy Loop Training KLIKNIJ TUTAJ…