BLAST – SEKRETNA METODA…

Namierzanie problematycznych rejonów kobiecego ciała...

sobota, 28 Styczeń 2017

Czy nie byłoby wspaniale, gdybyś mogła pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha lub zmniejszyć rozmiar bioder i ud? Ile razy próbowałaś diety i ćwiczeń, by pozbyć się problematycznych miejsc na swoim ciele, tylko po to żeby zaobserwować ślamazarny postęp lub jego brak? Ile znasz osób, które niejednokrotnie kroczyły tą samą ścieżką?

Szybkie rozwiązania… W ciągu wielu lat mojej pracy z setkami ludzi, głównie kobietami, przekonałam się, że praktycznie każda z nich nie lubi jakiegoś miejsca na swoim ciele i chce je zmienić.
Dla niektórych były to tylne części ramion, a dla innych tyłek. Po wielu próbach większość tych osób uważała, że osiągnięcie celu jest niemożliwe. Zapomniałam wspomnieć o trzecim elemencie łączącym te osoby, którym jest SZOK! Byli zszokowani, gdy powiedziałam im, że mogą mieć płaski brzuch, pozbyć się wałeczków tłuszczu, wyszczuplić uda i zniwelować tłuszczyk z tylnej strony rąk, dzięki metodzie którą im zaproponowałam…. Prawdopodobnie właśnie się dowiedziałaś, że jesteś bardzo podobna to ludzi, o których wspomniałam.

Sekretna metoda… Większość z nas nieustannie poszukują szybkich rozwiązań, żeby pozbyć się problematycznych/ kłopotliwych miejsc na ciele i zwykle nie odnajdują  „sekretnej” metody, która działa. Nie dość, że nasza „sekretna” metoda działa, to jeszcze jest niewiarygodnie efektywna! Pewnie zastanawiacie się co jest tym sekretem? „Sekretną metodą" na pozbycie się problematycznych miejsc jest technika nazywana „BLAST”. Zanim powiem wam co to jest i jak działa, musicie zrozumieć kilka podstawowych zasad reagowania ludzkiego ciała na ćwiczenia.
Powodem, dla którego większość diet i programów fitness okazuje się nieskuteczna jest to, że nie są one progresywne. Wina częściowo spoczywa na tak zwanych „ekspertach”. Czy kiedykolwiek słyszałaś lub czytałaś o tym, że ćwiczenia muszą być progresywne? Jeśli tak to jesteś jedną z niewielu. Nawet jeśli niektórzy o tym mówią lub piszą to i tak nie potrafią podkreślić, jak ważna jest ta informacja i wyjaśniają zagadnienie w skomplikowany, trudny do zrozumienia sposób.
Więc pozwól, że wyjaśnię kilka kwestii i pokażę, dlaczego jest to najważniejszy czynnik, jeśli chodzi o ćwiczenia, zwłaszcza jeśli chcesz wprowadzić wielkie zmiany w problematycznych miejscach swojego ciała.