8 TYGODNI DO PŁASKIEGO BRZUCHA…

8 TYGODNI DO PŁASKIEGO BRZUCHA…

8 TYGODNI DO PŁASKIEGO BRZUCHA… 1550 650 FitNow - treningi personalne

Częstotliwość treningów; Wykonuj trening brzucha 2 razy w tygodniu po sesji treningu kardio LUB  sesji treningu siłowego. Możesz ćwiczyć także w dni wolne.

Trening siłowy:Trening siłowy jest kluczowy w realizacji zmniejszenia poziomu tkanki tłuszczowej.  Wykonuj treningi siłowe minimum 2 razy w tygodniu ćwicząc wszystkie grupy mięśniowe.  PRZYKŁADOWE TRENINGI SIŁOWE ZNAJDZIESZ TUTAJ: TWÓJ TRENING

Kardio; Wykonuj 3-4 treningi kardio w tygodniu przez 20-30 minut na sesję. Wybierz dowolną formę (może to być chodzenie, sprinty, pływanie czy rower). Ważną rzeczą jest to, że kardio powinno sprawiać ci przyjemność. Jeśli boisz się lub unikasz tych treningów, zwiększasz prawdopodobieństwo ich opuszczenia.
Możesz wykonywać kardio, kiedy tylko ci pasuje – rano, w dni wolne od treningu siłowego lub po sesjach treningu siłowego.

Maksymalizacja planu diety; Samo jedzenie w mniejszych ilościach nie wystarczy. By wyglądać fit i zdrowo należy także upewnić się, że przyjmujesz właściwe pokarmy, ale nie głodzisz się. Wiele kobiet zaniedbuje odpowiednie ilości białek i zdrowych tłuszczów, co często kończy się tym, że są chude, lecz nadal wiotkie po ukończeniu planu diety.

Oto kilka wskazówek, które pomogą ci zmaksymalizować efekty diety, byś mogła wyglądać jak najlepiej:

Kalorie;Jeśli starasz się zrzucić tłuszcz, zacznij od przyjmowania około 1600-1800 kalorii dziennie. Twoim celem jest utrata około 0,5-1kg tygodniowo. Jeśli chudniesz szybciej, oznacza to, że masz tendencję do utraty masy mięśniowej, czego wynikiem jest chude, wiotkie ciało.
Jeśli nie tracisz wagi przy tej ilości kalorii, obniż ich spożycie o dodatkowe 300-500 kcal na okres nie krótszy niż 2 tygodnie i ponownie oceń postępy.