4 OBOWIĄZKOWE ĆWICZENIA …

4 OBOWIĄZKOWE ĆWICZENIA …

4 OBOWIĄZKOWE ĆWICZENIA … 1550 651 FitNow - treningi personalne

Niektóre kobiety negatywnie oceniają podnoszenie ciężarów. Pozwól, że cię uspokoję. Nie, podnoszenie ciężarów nie sprawi, że będziesz masywna. Nie, nie sprawi, że będziesz wyglądać jak facet. I nie, nie podniesie testosteronu do poziomu, przy którym zaczną wyrastać ci włosy na klatce piersiowej. Podnoszenie zgodnie z własnymi możliwościami, bezpiecznie i przy utrzymaniu dobrej postawy, przyspieszy metabolizm, rozwinie i ukształtuje mięśnie, a także zwiększy twoją siłę.
Nawet jeśli nie jesteś zainteresowana zostaniem zawodowym trójboistą w bikini, albo kimś w tym rodzaju, powinnaś chociaż przykładać wagę do długowieczności i niezawodności własnego ciała. Tutaj, podnoszenie ciężarów (podstawowe ćwiczenia złożone) ma znaczenie. Sprawia, że stajesz się silniejsza i bardziej wysportowana. Zacieśnia umysłowo-mięśniową więź. Uczy wytrzymałości psychicznej.
Nie ważne ile masz lat, ani jak bardzo wysportowana jesteś. Wprowadzenie podnoszenia ciężarów do twojego treningu, sprawi, że poczujesz się świetnie, zarówno fizycznie, jak i psychicznie, wiedząc do jakiego niesamowitego wysiłku zdolne jest twoje ciało.

1.MARTWY CIĄG – STOPY SUMO… Martwy ciąg może być najlepszym ruchem w stronę zwiększenia twojej ogólnej tężyzny fizycznej. Cóż może być lepszego od podnoszenia ciężarów z podłogi? Martwy ciąg w wersji sumo przypomina zwykły martwy ciąg, z wyjątkiem tego, że stopy są szeroko rozstawione i skierowane na zewnątrz, a ręce spoczywają blisko siebie na sztandze. Wersja ta jest świetna dla kobiet, ponieważ wymaga większej siły nóg niż pleców. Biodra skierowane ku dołowi, stopy szeroko rozstawione oraz niski środek ciężkości sprawiają, że martwy ciąg – stopy sumo to świetnie ćwiczenie na biodra, pośladki oraz nogi. (pokazane regularny martwy ciąg- do pozycji SUMO, stań szeroko ze stopami ustawionymi na zewnątrz) Film Kliknij TUTAJ…