Bezpłatny trening personalny w FitNow


Zaproszenie na bezpłatny trening personalny!

Dowiesz się:

Jakie są Twoje mocne strony? Jak pracować nad słabymi?

Jak wygląda skuteczny i bezpieczny trening?

Co robić, by Twoje ciało zaczęło się zmieniać?

Profesjonalny trening w kameralnym studiu na Zabłociu w Krakowie. Bez tłumów typowych dla sieciowych siłowni

Mamy lata doświadczenia w pomaganiu ludziom

Bezcenne wskazówki dotyczące odżywiania

Godzina skupienia tylko na Tobie i Twoich celach. To trening indywidualny – 1 na 1

Pomożemy w pozbyciu się niepotrzebnych kilogramów,

Dowiesz się, jak trenować, by w końcu było widać efekty,

Wskażemy, jak się odżywiać, by czuć się lepiej

Ułożymy plan treningowy,

Pokażemy, jak korzystać z dostępnych w siłowniach sprzętów,

Damy ci motywacyjnego kopa w cztery litery,

Walczymy z bólem. Podpowiadamy, nad którymi partiami Twojego ciała warto popracować w pierwszej kolejności i jakie korzyści Ci to przyniesie.

Sebastian Szadowski trener personalny FitNow

Mam na imię Sebastian, jestem właścicielem studia FitNow.

To ze mną spotkasz się na pierwszym treningu. Od lat pomagam ludziom i nie zawiodę Cię. Odpowiem na wszystkie twoje pytania, a następnie wspólnie wykonamy testy mięśniowe niezbędne do tego, by zaplanować dalsze kroki.

Podczas treningu próbnego przygotuję dla Ciebie wstępny plan działania. Opowiem, ile mniej więcej czasu będziesz potrzebować, by osiągnąć założony cel. A potem – jeśli sobie zażyczysz – wspólnie z innymi trenerami poprowadzimy Cię za rękę do zachwycającej zmiany. Oczywiście treningi to nie wszystko. Działamy kompleksowo, rozpisujemy także plany dietetyczne razem z przepisami na łatwe do przygotowania posiłki.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 • Niektórzy i tak o to dopytują, więc na wszelki wypadek powtórzymy: tak, konsultacja połączona z treningiem próbnym jest bezpłatna. W dodatku nie będziesz czuł(a) się do niczego zobowiązan(a/y). Nie trzeba niczego podpisywać, na nic się zgadzać i nie trzeba deklarować, że odwiedzisz nas po raz drugi. Nie, nie. Trening próbny się nie spodoba? Będzie nam bardzo przykro, ale z bolącym sercem zrozumiemy, do niczego namawiać nie będziemy.

  Jeśli natomiast zechcesz zostać z nami na dłużej, przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną pod Twój cel. Ceny kolejnych treningów zaczynają się od 130 zł.

 • Trening próbny trwa godzinę i nie jest wyczerpujący. Ma za to odpowiedzieć na kilka ważnych pytań. Po pierwsze: poznasz nasze studio i naszych trenerów. Po drugie: trener pomoże Ci ustalić, czego właściwie potrzebujesz. Nie musisz na tym etapie być tego pewnym/pewną – może wiesz już dokładnie (np. chcesz schudnąć 10 kg albo nabrać masy mięśniowej), a może rozmowa z nami otworzy Ci oczy. Wspólnie zastanowimy się, jakie cele powinieneś obrać.

 • Na trening zaprosimy Cię do naszego kameralnego studia przy ul. Zabłocie 25/bud 5L.

  Trener Personalny Kraków FitNow
 • W dogodnym dla Ciebie momencie. Prowadzimy treningi od poniedziałku do soboty, o różnych porach dnia. Po wysłaniu zgłoszenia trener zadzwoni do Ciebie, by się umówić. Często znajdujemy termin już na następny dzień.

 • Niewiele. Potrzebny Ci będzie wygodny strój – top, koszulka z krótkim lub długim rękawem, legginsy, krótkie spodenki albo spodnie dresowe. Buty sportowe się przydadzą, choć niektórzy wolą trenować w samych skarpetkach. Możesz zabrać ze sobą bidon, mamy filtrowaną wodę.

  Ostatnia sprawa – nieobowiązkowa, ale ważna – jeśli masz aktualne wyniki badań, np. krwi, moczu albo poziomu witaminy D, przynieś je na trening próbny. Jeśli ich nie masz, nie przejmuj się. Na ten temat też porozmawiamy.

 • Trening w FitNow to 60 minut (a czasem więcej) skupienia na Tobie. Co to oznacza? Że Twój trener lub trenerka (tak, od tej chwili możesz mówić: MÓJ trener i MOJA trenerka) będą przez ten czas zajmować się wyłącznie Tobą. Będą cierpliwie tłumaczyć, jak trenować skutecznie, a przy tym bezpiecznie. Będą pokazywać, odpowiadać na Twoje pytania, rozwiewać wątpliwości. Wyjaśnią, co, dlaczego, jak.

 • Więcej o naszych trenerach i naszym studiu przeczytasz na stronie internetowej www.FitNow.pl. Jeśli chcesz porozmawiać, napisz lub zadzwoń: jarek@fitnow.pl | 517 567 981

Oni już u nas byli

Opinie FitNow trening personalny
Opinie studio treningów FitNow Kraków

Umawiam się na bezpłatną konsultację i trening próbny

  Imię *
  Twój e-mail *
  Numer telefonu *
  Napisz, czy znasz już swój cel. Odezwiemy się najszybciej, jak się da