Body Chief

Lider cateringu dietetycznego w Polsce

piątek, 27 Styczeń 2017

Body Chief- jest liderem cateringu dietetycznego w Polsce. Dostarczanie zestawu posiłków na cały dzień to podstawa ich działalności. Kompleksowa oferta zawiera diety, które spełnią oczekiwania każdego klienta. Standardowy zestaw diety składa się z 5 dań. Zaczynając od śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kończąc na kolacji. Każde z dań przygotowane jest z dbałością o świeżość składników, urozmaiconą kompozycję oraz niepowtarzalny smak. Każdy rodzaj diety dostępny jest w 4 wariantach kalorycznych 1000, 1500, 2000 i 2500 kcal. W przypadku diety sport jest to 3000 i 4000 kcal. Konsument korzystający z usług Body Chief może wybierać spośród siedmiu unikalnych propozycji diet.

 Standard, to opcja dla osób, które zdecydowały się zawalczyć o wymarzoną sylwetkę i zadbać o zdrowie. Dieta uwzględnia produkty roślinne, mleczne oraz mięso. Osobom aktywnym fizycznie przypadnie do gustu zbilansowana dieta sport o podwyższonej kaloryczności i odpowiednich proporcjach składników odżywczych pozwalających zachować siłę i budować masę mięśniową.

Diety Wege i Wege+Fish to propozycja dla osób, które zasmakowały w wegetariańskich smakach wykluczając ze swojej całkowicie lub częściowo mięso pochodzenia zwierzęcego. Odpowiednio dobrane składniki w pełni pokrywają zapotrzebowanie na niezbędne składniki odżywcze. Oferta Body Chief prezentuje również diety dla osób chcących wyeliminować konkretne składniki odżywcze.

Opcja Gluten Free to propozycja dla konsumentów, którzy pozbawili swojej diety produkty zawierające w swoim składzie gluten. Natomiast osoby chcącym ograniczyć w diecie laktozę, na pewno do gustu przypadnie dieta Lactose Free, w której zminimalizowano obecność białka krowiego mleka na rzecz mleka koziego.

Portfolio diet zamyka propozycja dla najmłodszych, którzy w pędzie zdobywania wiedzy nie powinni zapominać o pełnowartościowych posiłkach w ciągu dnia dla odpowiedniego rozwoju. Takie zadanie spełnia dieta Junior, która została opracowana specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży.