4 MITY NA TEMAT ODŻYWIANIA…

Dietetyk Fitnow odpowiada na sprzeczne informacje...

poniedziałek, 17 Kwiecień 2017

Zarówno przemysł fitness, jak i żywieniowy przepełnione są błędnymi informacjami. Fakt ten jest bardzo mylący dla wielu z nas, którzy chcą poprawić jakość swojej diety... Przy takim bogactwie stron internetowych, profili na Facebooku, czasopism, wpisów na Twitterze nie trudno znaleźć "specjalistów" od budowania mięśni, że poznał sekret budowania mięśni, lub utraty tłuszczu. Wiele osób trenujących, zwłaszcza początkujących, zniechęca się ze względu na zalew sprzecznych informacji.


   Zarówno przemysł fitness, jak i żywieniowy przepełnione są błędnymi informacjami. Fakt ten jest bardzo mylący dla wielu z nas, którzy chcą poprawić jakość swojej diety… Przy takim bogactwie stron internetowych, profili na Facebooku, czasopism, wpisów na Twitterze nie trudno znaleźć "specjalistów" od budowania mięśni, że poznał sekret budowania mięśni, lub utraty tłuszczu. Wiele osób trenujących, zwłaszcza początkujących, zniechęca się ze względu na zalew sprzecznych informacji…

Mity żywieniowe… Jak uporać się z najbardziej popularnymi mitami, które powodują zamieszanie i wprowadzają w błąd osoby chcące poprawić swoją sylwetkę i osiągnięcia???
Poniżej kilka najczęstszych kontrowersji: